Biznes

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych firm na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki trzeba chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej sklep.techemznaki.pl ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.