Biznes

Sklep Techemznaki znaki

Sklep Techemznaki znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedna z nielicznych firm na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą taśma żółto czarna sprawdź szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.