Biznes

znaki bezpieczeństwa sklep

znaki bezpieczeństwa sklep

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 znaki bezpieczeństwa opinie lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy ma wpływ na jakość wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie zobaczą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.