iMac Warszawa
Nowe technologie

Ratunek dla Twojego sprzętu

Serwis iMac Warszawa to najskuteczniejszy serwis produktów Apple w Warszawie. Zaufało nam wielu stałych Klientów.
Serwis MacBook oferuje najwyższej jakości w Warszawie usługi w zakresie serwisu oraz naprawy sprzętu firmy Apple. Naprawimy zalane urządzenie, płytę główną w MacBook Pro/Air/Retina, wymienimy baterię, klawiaturę, matryce i skrzydła w MacBooku. Wymienimy lub naprawimy pamięć RAM, wymienimy dysk HDD, SSD, wymienimy lub naprawimy kartę graficzną GPU, zainstalujemy system OS X, pomożemy Ci odzyskać utracone dane, naprawimy gładzik.
Przynosząc do nas nawet najdrobniejsze urządzenie zawsze otrzymasz pokwitowanie wraz z opisem zlecenia oraz wstępną informacją na temat kosztów i terminu naprawy.
Serwis iMac posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów – informatyków, którzy zawsze służą Klientowi radą, pomocą oraz wieloletnim doświadczeniem. Masz pytanie? Jesteśmy tu po to by rozwiać Twoje wątpliwości!
Nie przetrzymujemy sprzętu. MacBook Warszawa doskonale rozumie jak trudne w obecnych czasach jest rozstanie na dłuższy czas ze sprzętem, dlatego staramy się ograniczyć go do minimum, co dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Serwis iMac Warszawa posiada szerokie grono stałych Klientów, którzy nieustannie wracają do nas ze względu na profesjonalizm wykonywanych przez nas usług. MacBook Warszawa to wieloletnie doświadczenie oraz biegłość w wykonywaniu usług.
Oprócz usług ściśle związanych z awarią sprzętu, serwis iMac zajmuje się również działaniami systemowymi mającymi na celu usprawnić działanie Twoich urządzeń, typu czyszczenie rejestru i tworzenie kopi zapasowych, oczyszczanie z wirusów i szkodliwego oprogramowania czy przywracanie systemu operacyjnego.
Serwis iMac Warszawa to najlepszy serwis w stolicy. Jesteśmy w 100% doświadczeni. Masz dość „współpracy” z ludźmi, którzy nie mają pojęcia, co robią, a ich jedynym zadaniem jest wyciągnąć od Ciebie pieniądze? Nic dziwnego. Serwis MacBook zaprasza. Gwarantujemy zadowolenie z każdej wykonanej przez nas usługi!