Reklama

Gadżety dla Twojej firmy

Gadżety otaczają nas wszędzie, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo wydają nam się tak bardzo niezbędne do życia. Chociażby taki długopis – ma się ich parę. Jeden z logiem ulubionej apteki w której są konkurencyjne ceny, drugi bez żadnego nadruku, a trzeci z obrazkami dla dzieci. Kluczem jest ten pierwszy. Długopisy z logo są świetną formą reklamy! W każdym dniu pojawia się potrzeba zanotowania czegoś na kartce. Czy to notatki z uczelni, karta dla męża, bo akurat wychodzimy z domu, czy choćby lista zakupów.

Trzymając w ręce długopis z logiem firmy farmaceutycznej przypominamy sobie, że musimy kupić leki przeciwbólowe, bo akurat skończyły się w naszej apteczce. Zerkając na logo, zgodnie z siłą perswazji, zakupimy tabletki właśnie TEJ konkretnej firmy, która widniała na naszym długopisie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Takie materiały reklamowe mogą być różne – notesy, kubki, podkładki pod myszkę, bidony na wodę czy pióra wieczne.

Na tych ostatnich warto wybrać inną formę umieszczenia wizerunku naszej firmy, mianowicie grawer. Polecamy kugelschreiber mit gravur Długopisy z grawerem nie mają ryzyka starcia napisu, a więc nasza reklama jest po prostu trwalsza. Warto pomyśleć też o cukierkach w papierkach z naszym logo, bo to one skradną serce najmłodszych, przez co również prostsza droga do klienta docelowego. Jest to też znacznie oryginalniejszy sposób niż kosztowne billboardy czy reklamy w telewizji!